ارسال فوری فروشگاه چشمک

فروشگاه چشمک با بیش از 30 سال سابقه درخشان در تاسیسات همواره تلاش دارد که در کمترین زمان ممکن کالای سفارشی شما را ارسال و آسودگی خاطر شما را فراهم آورد.

بدین ترتیب نکته‌های قابل توجهی وجود دارد که خواهشمندیم با مطالعه آنها سوالات شما رفع و امر ارسال با آرامش بیشتری انجام شود.

  1. درصورت موجود بودن کالا در فروشگاه چشمک، کالا باهماهنگی مشتری (در بازه زمانی 18 – 8) و تمامی روزها به غیر از روزهای تعطیل و پنجشنبه، ارسال خواهد شد.
  2. کالاهای کوچک از طریق پیک موتوری و کالا با سایزهای بزرگ تر با وسیله نقلیه مخصوص بار (وانت بار، نیسان، خاور و …) باتوجه به میزان بار ارسال خواهد شد.
  3. تمامی مراحل ارسال اعم از زمان ارسال و هزینه ارسال آدرس با مشتری هماهنگ خواهد شد و تنها با تایید ایشان کالا ارسال خواهد شد.
  4. درصورت سفارشی بودن کالاهایی مثل (چیلر، منبع، داکت، فن، مشعل با ظرفیت بالا، دیگ و …) قبل از واریز وجه، در بازه زمانی که امکان ساخت و ارسال کالا باشد، به مشتری اطلاع داده می‌شود و در صورت تایید، تسویه حساب و سفارش ساخت و در نهایت ارسال کالا صورت می‌پذیرد.
  5. در صورتی که مشتری تمایل دارد بصورت حضوری برای دریافت کالای خریداری شده اقدام نماید، می‌تواند باهماهنگی کارشناس فروش به آدرس فروشگاه و یا انبار کالای موردنظر مراجعه نماید.
  6. درصورتی که مشتری، شخص دیگری را برای دریافت کالا بفرستد، می‌بایست قبل از حضور پیک در فروشگاه، با کارشناس فروش هماهنگی‌های لازم را انجام بدهد و شخص موردنظر با کارت شناسایی در فروشگاه حضور یابد.
  7. هزینه ارسال و مرجوع کالا تماما به عهده مشتری می‌باشد.
  8. در زمان تحویل کالا، از مشتری رسید گرفته می‌شود لذا خواهشمندیم دقت فرمایید که کالای ارسالی مغایرتی با سفارش شما نداشته باشد.