شرایط خرید فروشگاه چشمک

باسپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما، فروشگاه اینترنتی چشمک توافق نامه زیر را برای آسایش مشتریان از خرید و سطح قیمت‌ها در این فروشگاه ارائه می‌نماید.فروشگاه اینترنتی چشمک بعنوان یک برند در بازار تاسیسات (بیش از 3 دهه) و نماینده رسمی شرکت‌های ایران رادیاتور، گراندفوس، شوفاژکار، دانفوس، زیلمت، فرولی و ... تضمین می‌نماید که تمامی محصولات موجود در این سایت با نازل‌ترین قیمت نسبت به سایر شرکت‌ها و فروشگاه‌های وابسته فیزیکی و اینترنتی در تمام کشور عرضه می‌شوند.بااین وجود اگر شرکت یا فروشگاهی برای یک کالا با مشخصات فنی، برند، ضمانت اصلی یکسان و شرایط مشابه همراه با فاکتور رسمی خرید، قیمتی پایین‌تر از فروشگاه چشمک ارائه نمود.دراین صورت فروشگاه چشمک برای قدردانی از حسن انتخاب شما، اختلاف قیمت محصول را به طور کامل به مشتری مسترد خواهد نمود.

نگاهی دقیق‌تر به شرایط پرداخت مابه التفاوت کالا توسط فروشگاه چشمک:

فروشگاه اینترنتی چشمک برای حمایت از مصرف کننده عزیز در نظر دارد که بهترین کیفیت و نازلترین قیمت را در فروشگاه اینترنتی خود ارائه نماید.باتوجه به موارد ذکر شده برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه احتمالی که برای خرید کالا از فروشگاه چشمک پرداخت نموده اید، مدارک ذیل را به ایمیل ما ارسال فرمایید.
عکس یا اسکن پیش فاکتور رسمی با تاریخ، مدت اعتبار با سربرگ آدرس و شماره تماس و مهر فروشگاه مربوطه
در پیش فاکتور مذکور حتی می‌بایست حاوی اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.
پیش فاکتور بایر صرفا برای همان محصول بصورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی ارسال شود، زیرا گاهی برخی از فروشندگان یک محصول را زیر قیمت خرید به مشتری ارائه داده اما به صورت اجباری محصولات جانبی آن را بیش ازحد گران می‌فروشند ویا مشتریان را با هزینه‌های اضافی و هزینه‌های خدمات اجباری روبرو می‌کنند.

(زمان رسیدگی به نسبت فاکتور ارسالی 24 ساعت می‌باشد)


نکته حائز اهمیت دیگر قیمت تمامی کالاهای موجود طبق لیست ارائه شده شرکت‌های مادر می‌باشد و هرگونه تغییر احتمالی و ناگهانی در قیمت‌ها (افزایش ویا کاهش) اعلام و درصورت تایید از جانب مشتری، خرید تایید می‌شود.همه تلاش ما در فروشگاه اینترنتی چشمک این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد.بااین وجود ممکن است پس از خرید، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر برای بازگرداندن آن اقدام کنید.با سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما